Trosoban stan na prodaju, Bulevar kralja Aleksandra, 227.250€, 75m²

227.250 €
3.030 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao
Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno.
Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice.
Odlična povezanost
• Centar grada – oko 10 min vožnje
• Škola i vrtić – 5 min hoda
• Prodavnice i marketi – 2–3 min
• Autobuske i tramvajske linije – u neposrednoj blizini
• Brz izlaz na glavne saobraćajnice
Stanovi i kvalitet
Funkcionalni, svetli stanovi projektovani za savremen način života.
• Antracit PVC stolarija
• Demit fasada sa dekorativnom ciglom
• Tarkett parket (izbor)
• Uvozna keramika I klase
• Blindirana sigurnosna vrata
• Centralno grejanje
Zašto Bulevar Residence?
Mir, kvalitet i odlična lokacija – idealno za život i investiciju.
Dostupnost
Stanovi različitih struktura u ponudi.
Broj stanova je ograničen.
Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.
Kontaktirajte nas za više informacija.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Slavujev potok22 min
- Zvezdarska šuma25 min
- Park Urbani džep29 min

Obeležja kulture u blizini
- Trećepozivačka česma7 min
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević7 min