Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 300.800€, 127m²
Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1041760Oglas ažuriran: 16.05.2026.

300.800 €
2.369 € / m2
127 m²
4 sobe
3/3 sprata
Stan,NOVI SAD,BULEVAR,kv: 127.00, € 300800, ID: 1041760
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- Godina izgradnje: 2006.
Opis oglasa
NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...