Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 133.900€, 51m²

133.900 €
2.625 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana i postoji mogućnost adaptacije u dvoiposoban.
Stastoji se iz dnevnog boravka sa izlazkom na zatvorenu terasu, odvojenu kuhinjiu sa trpezarijom, spavaće sobe pravilnog oblika, hodnika i kupatila.
Ulično orjentisan.
Idealan za porodično stanovanje.
Uneposrednoj blizini se nalazi škole, vrtić, Autobuska i Železbička stanica, Dom Zdravlja, prodavnice, marketi, Bulevar Oslobođenja, Centar na 15 minuta hoda.
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona
066... (prikaži broj telefona)
Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.