Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 159.000€, 53m²
Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1002168Oglas ažuriran: 26.04.2026.

159.000 €
3.000 € / m2
53 m²
2 sobe
4/7 spratova
Stan,NOVI SAD,BULEVAR OSLOBOĐENJA,kv: 53.00, € 159000, ID: 1002168
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2004.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1002168
BULEVAR, UKNJIŽEN DVOSOBAN STAN 53 M2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju DVOSOBNOG STANA u Novom Sadu na lokaciji koja je udaljena od pešačke zone samo nekoliko minuta laganog hoda.
Prodaja – Komforan dvosoban stan 53m² kod Futoške pijace, Novi Sad
Na prodaju odličan dvosoban stan površine 53m², smešten u novijoj zgradi u neposrednoj blizini Futoške pijace – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu.
Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno građene i dobro održavane stambene zgrade. Dvorišna orijentacija stana pruža mir i tišinu, što je posebna prednost u ovom delu grada poznatom po bogatom sadržaju i izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada.
Raspored prostorija: prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, odvojena kuhinja, komforna spavaća soba, predsoblje, kupatilo, ostava.
Stan je odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor / kancelariju. Nameštaj može biti predmet dogovora i prodaje uz stan. Dokumentacija je uredna, a stan je pogodan za kupovinu putem stambenog kredita.
Zgrada je izuzetne gradnje, redovno se održava i poseduje sve što je potrebno za ugodan i kvalitetan život.