Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja 45, 148.000€, 49m²

148.000 €
3.020 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Orijentacija ka: severozapad
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Javni parking u zoni
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, dvorište, podrum, lođa
Opis oglasa
Prodaja direktno od vlasnika, molim da agencije ne kontaktiraju!!!!
U ponudi stan od 49m2,ulično orijentisan
-Lokacija je jedna od najtraženijih
-Nalazi se na 1spratu i sastoji se od: dnevne sobe,trpezarije,manje spavaće sobe,kuhinje,ostave,kupatila, toaleta, hodnika i terase
-održavan i uredan
-terasa ne ulazi u kvadraturu
-prodaje se komplet opremljen
-zajednička biciklana i podrum
***Idealno kako za život tako i za izdavanje
-odmah useljiv
-uknjižen
Vlasnik
Kontakt: 069... (prikaži broj telefona) Tijana
069... (prikaži broj telefona) Nataša