Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 180.000€, 52m²
Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1003366Oglas ažuriran: 18.05.2026.

180.000 €
3.462 € / m2
52 m²
2 sobe
1/6 spratova
Stan,NOVI SAD,BULEVAR OSLOBOĐENJA,kv: 52.00, € 180000, ID: 1003366
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2008.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003366
BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 52m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju dvosobnog stana u Novom Sadu , Lokacija idealna za život na samo par minuta od Centra Novog Sada , stan je prelep i nalazi se na prvom spratu , idealnog rasporeda , iz predsoblja desno je dnevni boravak sa kuhinjom , trpezarijom i ima izlaz na terasu , iz predsoblja takođe je leva velika spavaća soba i kupatilo . Stan je dvorišno orijentisan , veoma očuvan , zgrada kvalitetne gradnje . U stanu ostaje kompletna kuhinja rađena po meri , ugaona garnitura , komoda za tv , trpezarijski sto sa stolicama , ugradni plakar u spavaćoj sobi . Stan je uknjižen 1/1 .
Za više informacija POZOVITE !
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.