Trosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 198.000€, 65m²
Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1063714Oglas ažuriran: 16.05.2026.

198.000 €
3.046 € / m2
65 m²
3 sobe
1. sprat
Stan,NOVI SAD,BULEVAR,kv: 65.00, € 198000, ID: 1063714
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
Bulevar - dvorišno orijentisan - mir i zelenilo+++
Agencijska oznaka 1063714. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno orijentisan, izuzetno miran sa pogledom na park i zelenilo. Površine od 65m2 sa dobrim rasporedom, pogodan za život ali i prilagodljiv za poslovni prostor - kancelarije, ordinaciju... Čine ga dnevni boravak sa kuhinjom, dugačak hodnik koji sada čine ugradni plakari, dve prostrane spavaće sobe i velika terasa. Za više informacija:
060... (prikaži broj telefona)
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - House nekretnineHOUSE NEKRETNINE

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...