Trosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 200.850€, 58m²

200.850 €
3.463 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju stan od 58m² u novijoj zgradi u ulici Augusta Cesarca, Novi Sad.
Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Nalazi se na 5. spratu u zgradi od 5 spratova.
Zgrada poseduje zajedničko dvorište sa parking mestima za stanare, što dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života.
Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na broj telefona 066... (prikaži broj telefona) ili 065... (prikaži broj telefona) , Nikola Ljuboja, Alekse Šantića 64, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park11 min
- Železnički park24 min
- Dunavski park25 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja4 min
- Dvorac Eđšeg8 min
- Matičarsko zdanje9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Petefi Šandor)9 min
- Srednja škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Happy Place)10 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)6 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Genesis)8 min
- Klinika (Poliklinika GOG)5 min
- Teretana (Fitness studio Power Fit)5 min
- Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)3 min