Dvoiposoban stan na prodaju, Bulevar oslobođenja, 286.000€, 65m²

286.000 €
4.400 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Prostorije: kuhinja, ostava
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1250
- 1 garažno mesto
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
U ponudi je izuzetan trosoban stan na drugom spratu luksuzne četvorospratnice u Bulevaru Oslobođenja.
Struktura stana: ulazni hodnik, open koncept dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo, gostinski toalet i prostrana terasa.
Uz stan se prodaju dva garažna mesta i stanarska ostava u podrumu zgrade. Cena jednog garažnog mesta iznosi 24.000 EUR. Ostava se dobija gratis uz stan.
Zgrada je izgrađena najkvalitetnijim materijalima, izdvajamo:
- Podno grejanje putem individualnih toplotnih pumpi- Hlađenje fan-coil sistemom u svakoj prostoriji- Omekšivač vode i agregat za ceo objekat- Kvalitetna keramika, sanitarije i završna obrada
Blizina autokomande, Dedinja, svih sadržaja za lagodan život moderne porodice.
Na iskazane cene se obračunava PDV.