Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 120.100€, 44m²
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1043494Oglas ažuriran: 02.05.2026.

120.100 €
2.730 € / m2
44 m²
2 sobe
4/6 spratova
Stan,NOVI SAD,BULEVAR PATRIJARHA PAVLA,kv: 44.00, € 120100, ID: 1043494
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...