Jednoiposoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 127.720€, 38m²

127.720 €
3.361 € / m2
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Tip interneta: optički
- Autobuske linije: 7
Opis oglasa
Na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u Somborskoj ulici, nalazi se ovaj moderan stan u potpuno novoj zgradi, koja je useljena u septembru. Zgrada je građena po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima. Elektropodizači roletni, dodatno rađena izolacija, grejanje na gas na kalorimetere jesu odlike koji krase ovaj izuzetan stan! Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prozračan, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija. Izuzetna stolarija,sa blago zatemljenim staklima sa spoljne strane, kvalitetne podne obloge i savremena keramika dodatno doprinose komforu i estetici prostora. Lokacija pruža mir i privatnost, a istovremeno odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima – prodavnicama, školama, vrtićima i javnim prevozom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite nas!
Agencijska šifra 569789
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica23 min
- Futoški park36 min
- Železnički park50 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja9 min
- Galerija Matice srpske10 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću10 min