Petosoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 360.000€, 135m²

360.000 €
2.667 € / m2
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1735
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Predstavljamo Vam fantastičan petosoban Penthouse površine 142m2 koji se nalazi u slepoj ulici, u veoma kvalitetnoj, tek završenoj stambenoj zgradi + pripadajuća krovna terasa od 150m2. Stan zauzima ceo drugi sprat zgrade što garantuje apsolutnu privatnost i mir. U zgradi se nalaze svega 3 stana, svaki zauzima po jedan sprat. Raspored: - Veoma prostran dnevni boravak s visokim plafonima i prostranim staklenim portalima koji pružaju obilje prirodne svetlosti - Master spavaća soba sa walk in garderoberom i sopstvenim kupatilom - Tri dodatne spavaće sobe - Terasa sa pogledom na okolinu Keramičke površine i parket su odabrane pažljivo iz asortimana prestižnog italijanskog proizvođača. Aluminijumska antracit stolarija sa niskoemisionim (low E) staklima + električni podizači roletni. Sigurnosni sistem. Stan poseduje sopstvenu krovnu terasu sa panoramskim pogledom na grad i Frušku goru, koja se nalazi iznad celog stana i na njoj su izvedene kompletne instalacije struje, vode i rasvete, a takođe poseduje i sanitarni čvor. Postoji mogućnost kupovine dva parking mesta po ceni od 10.000e po mestu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Za dodatne informacije pozovite +38... (prikaži broj telefona) Siniša Kremenović, ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735. Važna napomena: Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju. Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju. ID oglasa: 50374.