Trosoban stan na prodaju, Bulevar Zona 3, 143.000€, 96m²

143.000 €
1.490 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2134
- 1 lift
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo fenomenalnu nekretninu sa puno potencijala na trenutno najtraženijoj lokaciji u gradu.
Ova nekretnina nalazi se u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet, na X (poslednji) spratu stambene zgrade starije kvalitetne gradnje sa dva lifta. Površina stana je 96m2, i po strukturi je trosoban. Sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je orijentisan jugoistočno a grejanje u stanu je etažno. Kupovinom dobijate i 80m2 tavanskog prostora sa urađenim instalacijama (ovaj prostor nije legalizovan ali vlasnik ove nekretnine poseduje dovolu ostalih vlasnika stanova u zgradi da može adaptirati ovaj prostor po svom nahođenju.) Stan je u izvornom stanju ali ne iziskuje dodatna ulaganja, tako da može biti momentalno useljiv. Postoji i zajednički parking koji se nalazi u dvorištu zgrade.
Lokacija stana je jedna od najtraženijih, ujedno i veoma lepih za porodično stanovanje.
Prednost lokaciji daje blizina svih neophodnih sadržaja za jedan neometan i kvalitetan način života : u okruženju se nalaze maloprodajni objekti, supermarket, osnovna škola, obdanište, Pošta, filijale banaka, i brojni drugi lokaliteti od značaja za stanovanje.
Sve navedene pogodnosti čine da ovaj stan, budućim stanarima može da ponudi visok kvalitet života, kako porodicama sa decom tako i mladim parovima.