Dvosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 153.470€, 61m²

153.470 €
2.516 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2004.
Opis oglasa
Novi Sad, CARA DUŠANA, DVOSOBAN STAN, 61 m2 - nudimo vam izuzetnu nekretninu u kvalitetnoj zgradi iz 2004. godine. Kompletno je renoviran pre mesec dana, tako da ne iziskuje ni trunku ulaganja. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjsko -trpezarijskim delo koji izlazi na lepu terasu okrenutu ka mirnom dvorištu. Na gornjem nivou je ogromna soba sa odličnim prostorom za odlaganje stvari (koji se inače nije našao u kvadarturi za knjiženje). Postoji mogućnost pregrađivanja. Takođe, tu su i dva mokra čvora, veliko kupatilo na drugom nivou i toalet na donjem. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Uvek je bio više nego dobra priča za iznajmljivanje. Pozovite za više informacija. Topla preporuka.
Agencijska oznaka 1008522. Kontakt - Ljiljana, tel.
064... (prikaži broj telefona)
,
021... (prikaži broj telefona)
, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com