Četvorosoban stan na prodaju, Secenji Istvana 3, 330.000€, 189m²

330.000 €
1.746 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, klima, kuhinjski elementi
- Orijentacija ka: istok, zapad
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 14
- Javni parking u zoni
- Godina izgradnje: 1930.
- Zgrada poseduje: tavan, alarm, podrum, lođa, video nadzor
- Tip interneta: bežični
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: ima
- Trolejbuske linije: nema
- Tramvajske linije: nema
Opis oglasa
Ekskluzivan salonski stan u samom centru Subotice, kompletno renoviran, u zgradi kulturnog dobra, secesija, površine 189m2. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa balkonom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje i terase. U zgradi se nalaze svega 3 stana. Instalirano centralno grejanje, toplovod, sa posdtanicom u zgradi, trenutno iskljuceno.