Dvosoban stan na prodaju, Centar 1, 59.500€, 47m²

59.500 €
1.266 € / m2
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 235
- Godina izgradnje: 1900.
- Zgrada poseduje: tavan, podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Centar 1 mesna zajednica u Subotici . Prodaje se dvosoban stan od 47 kvm ( salonac ) u dvorišnom delu zgrade , bivša zubna ordinacija . Stan je renoviran u potpunosti 1994. godine . Nova instalacija struje , vode , kanalizacije , kupatila i kuhinjske niiše. Postavljene su nove keramičke pločice i brodski pod. Zgrada se nalazi u divnoj obnovljenoj Subotičkoj ulici u prelepom ambijentu. U dvorištu vlada mir i tišina ne čuje se buka sa ulice i redovan je komšiluk. Stan ima ćistu , urednu dokumentaciju odmah je useljiv. Može stambeni kredit.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Rajhl Ferenca6 min
- Park Dudova šuma18 min
- Park Prozivka25 min

Obeležja kulture u blizini
- Plava fontana2 min
- Spomenik Dežeu Kostolanjiju5 min
- Palata Rajhl6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Kizur Ištvan)7 min
- Srednja škola (Privatna srednja škola Global)1 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Školica)8 min
- Fakultet (Otvoreni univerzitet Subotica)2 min

- Bolnica (Ginekološka ambulanta Subotica)7 min
- Klinika (Poliklinika Dr Evetović)8 min
- Teretana (EMS Studio Maxifit)8 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)1 min