Četvorosoban stan na prodaju, Centar 2, 150.000€, 94m²
Centar 2, Gradske lokacije, Subotica
Šifra oglasa: 4zida-1175Oglas ažuriran: 26.04.2026.
OBIĐI 3D TURU

150.000 €
1.596 € / m2
94 m²
4 sobe
1/2 sprata
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1411
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 1975.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na http://www.sunekretninebonus.rs
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - SU NEKRETNINE BONUSMladen Vuković

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...