Troiposoban stan na prodaju, Dušana Trivunca, 87.000€, 116m²

87.000 €
750 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1672
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo duplex u centru Aleksinca na četvrtom spratu, površine 116m2, osnovna površina stana je 61m2.
Donji deo stana se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, terase i kupatila, dok se u gornjem delu takođe nalazi kupatilo, kuhinja i jedna velika prostorije.
Donji deo stana je renoviran, urađeno je kompletno novo kupatilo. Stavljena je pvc stolarija. Na podovima je mix keramike i parketa.
Gornji deo stana je u dobrom stanju, stavljen je laminat u velikoj prostoriji. Stavljeni su velux krovni prozori,
Kuhinja i kupatilo su u fazi renoviranja, urađena je nova vodovodna instalacija, hidroizolacija i keramika na podovima. Ostalo je da se završi keramika na zidovima i da se namontiram sanitarija.
U oba dela stana je razvedeno centralno grejanje i stavljen je novi kotao.
Cena ovog stana je 87.000e
Broj u registru posrednika 1672