Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 37.000€, 44m²
Centar, Gradske lokacije, Apatin
Šifra oglasa: 4zida-1912Oglas ažuriran: 29.04.2026.

37.000 €
841 € / m2
44 m²
1,5 sobe
Prizemlje
NOV DVORIŠNI STAN
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1963
Opis oglasa
Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa opremljenom kuhinjom, velika i svetla soba. Grejanje je na TA peć, klimu i električno podno grejanje u kupatilu. U sklopu stana je i pripadajuća šupa.
Cena je 37.000e za dogovor.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...