Jednosoban stan na prodaju, Centar, 35.000€, 25m²

35.000 €
1.400 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1927
Opis oglasa
Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu,
Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan komfor i praktičnost.
Stan je uknjižen što je čini idealnim izborom za one koji traže brzo i jednostavno rešenje bez dodatnih ulaganja.
Zahvaljujući svojoj lokaciji i opremljenosti, ovaj stan predstavlja odličan izbor za udoban i kvalitetan život.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Moravski park7 min
- Park Šećerko23 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Jovanči Miciću12 min
- Spomenik žrtvama NATO agresije 1999.24 min
- Spomenik Despotu Stefanu25 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Đura Jakšić)3 min
- Srednja škola (Medicinska škola Ćuprija)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Šećerko)6 min
- Fakultet (Visoka medicinska škola strukovnih studija Ćuprija)4 min

- Bolnica (Opšta bolnica Ćuprija)14 min
- Klinika (Poliklinika Alba)16 min
- Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)14 min
- Prodavnica (DIS Market)manje od 1 min
- Restoran (Restoran Santa Fee)3 min