Troiposoban stan na prodaju, Centar, 160.116€, 121m²

160.116 €
1.323 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1461
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju.
Karakteristike objekta i stanova:
PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija
Podno grejanje na gasni kotao – ujednačena toplota tokom cele zime
Lift – moderan, pouzdan, prilagođen svim generacijama
Interfon i video nadzor – visok nivo sigurnosti
Kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored prostorija
Stanovi raspoloživi u više struktura i kvadratura
Lokacija: strogi centar grada, neposredna blizina prodavnica, škole, banaka, pošte i svih ključnih sadržaja.
Početak izgradnje Maj 2026., završetak kraj 2027.
Za više informacija, cenu i razgledanje stanova — pozovite!