Jednosoban stan na prodaju, Centar, 57.000€, 30m²

57.000 €
1.900 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodajemo
jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran .
Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije ,
sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom .
Stan ima pripadajuće parking mesto .
Lokacija stana je vrhunska što je najvažnija karakteristika nekretnine , ovaj stan je na top lokaciji , pozicija stana je odlična zato što je prizemlje ovakva prilika se ne propušta. Požurite!!
065... (prikaži broj telefona)
065... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Đurđevo brdo29 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Jovanči Miciću6 min
- Crkva Svete Bogorodice37 min
- Spomenik Despotu Stefanu41 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Rada Miljković)9 min
- Srednja škola (Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla)15 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pionir)9 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet pedagoških nauka u Jagodini)4 min

- Bolnica (Opšta bolnica Jagodina)11 min
- Klinika (Poliklinika CT05)8 min
- Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)28 min