Šestosoban stan na prodaju, Centar, 230.000€, 222m²

230.000 €
1.036 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada!
Stan je u sivoj fazi, što vam pruža jedinstvenu priliku da ga uredite potpuno po svom ukusu i kreirate dom koji zaista odražava vaš stil i potrebe.
Struktura stana:
Prostrani dnevni boravak
5 spavaćih soba
3 kupatila
Velika terasa sa spektakularnim pogledom
A o pogledu? Nećemo vam kvariti iznenađenje – dovoljno je reći da terasa pruža osećaj kao da ste na vrhu sveta. Pogled koji ostavlja bez daha!
Lokacija – centar grada, korak do svega, ali s visine iznad gradske buke.
Ova nekretnina je prava retkost na tržištu – spoj kvadrature, lokacije, potencijala i pogleda koji se ne viđa često.
Požurite i iskoristite priliku da uredite svoj savršeni dom iz snova!
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte:
064... (prikaži broj telefona)
064... (prikaži broj telefona)
065... (prikaži broj telefona)
035... (prikaži broj telefona)