Trosoban stan na prodaju, Centar, 120.000€, 79m²
Centar, Gradske lokacije, Jagodina
Šifra oglasa: 4zida-3458Oglas ažuriran: 20.05.2026.

120.000 €
1.519 € / m2
79 m²
3 sobe
4/6 spratova
Trosoban stan na prodaju
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama.
Vlasnik je uknjižen 1/1, zgrada ima upotrebnu dozvolu.
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Heroldo NekretnineNena Vlajić

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...