Dvoiposoban stan na prodaju, Tanaska Rajića, 136.400€, 62m²

136.400 €
2.200 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, terasa
- Pogled na: dvorište
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava firma
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Parking u dvorištu zgrade
- 2 lifta
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
Na prodaju jednoiposoban stan u strogom centru Kragujevca, ulica Tanaska Rajića.
Struktura - hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjom.
Površina - 61.89m2
Grejanje na gas.
Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno sedam spratova u zgradi sa 2 lifta.
Rok završetka gradnje je 12.2027. godine.
Cena stana je 2200e/m2 + PDV.
Ukupna cena stana sa PDV-om iznosi 150040e.
Moguć je povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.
Zgrada poseduje parking i garažna mesta.
Cena parking mesta je 12.000e, a cena garažnog mesta je 18.000e.
Za sve dodatne informacije, kao i za zakazivanje termina za razgledanje možete nas kontaktirati.