Jednosoban stan na prodaju, Save Nemanjića 1, 61.000€, 38m²

61.000 €
1.605 € / m2
- Penthaus
- Grejanje na TA peć
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Orijentacija ka: zapad
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Kupovina direktno od vlasnika
- 1 parking mesto, javni parking u zoni
- Zgrada poseduje: podrum
- Tip interneta: satelitski
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se jedinstven, renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (MERENO 42m2, UKNJIZENO 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom centru Smedereva, u neposrednoj blizini Gimnazije.
*PENTHOUSE POZICIJA: * Stan se nalazi na poslednjem spratu, što garantuje mir, tišinu i privatnost bez komšija iznad vas.
Krov potpuno renoviran prosle godine sa 3 sloja izolacija, sa garancijom * IZOTEHNA* od 10 godina. Stan potpuno izolovan, vrlo mala potrosnja energije za grejanje/hladjenje , nova stolarija, novi podovi.
SVETLOST I POGLED: Dvostrano orijentisan i izuzetno svetao tokom celog dana.
Iz stana se pruža jedan od najlepših pogleda u gradu. Postoji i velika terasa ispred stana za leto sa lepim pogledom na grad.
**KLJUC U RUKE: **Prodaje se sa svim nameštajem, kucnom opremom, novom kuhinjom, belom tehnikom, TA pec. Bukvalno useljiv odmah, bez dinara ulaganja.
VRHUNSKA LOKACIJA: Sve što Vam je potrebno – skole, prodavnice, kafići, crkva, trg, park i institucije – nalazi se na par minuta hoda.
IDEALAN KAO INVESTICIJA: Zbog lokacije i opremljenosti, stan je savršen za izdavanje (stan na dan ili dugoročni zakup) uz visok prinos. Postoji mogucnost male i jeftine investicije za adaptaciju jednog zida za dobijanje jos jedne sobe.