Jednoiposoban stan na prodaju, Centar, 58.100€, 43m²

58.100 €
1.351 € / m2
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1599
- Godina izgradnje: 2022.
Opis oglasa
Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan, 43 m2., novije gradnje, u Soko Banji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lepe terase. Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen belom tehnikom, nije potrebno gotovo nikakvo dodatno ulaganje. Idealna investicija, kako za život, tako i za izdavanje. Postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena 58.100eur.
Za sve dodatne informacije nas kontaktirajte na broj
063... (prikaži broj telefona)
.
Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599.