Četvorosoban stan na prodaju, Centar, 165.000€, 172m²
Centar, Gradske lokacije, Sombor
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-6310Oglas ažuriran: 16.05.2026.

165.000 €
959 € / m2
172 m²
4 sobe
1/1 sprat
Prodaje se - salonski stan - Sombor centar
- Salonac
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Opis oglasa
- U prilici smo da Vam ponudimo salonski stan u pešačkoj zoni u Somboru.
- Stan se nalazi na prvom spratu do kog se dolazi spoljašnjim stepenicama, mada je moguće obezbediti i ulaz iz unutrašnjosti zgrade
- Iznda stana se nalazi tavanski prostor kom imate pristup i prostire se celom površinom stana
- Potrebna su određena estetska uređivanja kako bi se stan doveo u funkciju da li za stanovanje ili poslovnu delatnost
- Iza zgrade se nalazi dvotišni prostor koji možete koristiti
- Uknjižen je i bez tereta
Cena stana iznosi 165.000e i u tu cenu je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%.
Za više informacija pozovite 066... (prikaži broj telefona) Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44.
- registar posrednika 1405
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park heroja Sombor4 min
- Gradski park Selenča15 min
- Park Krugovi20 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Laze Kostića6 min
- Krst na Trgu Svetog Đorđa6 min
- Spomenik Lazi Kostiću6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Vukićević)6 min
- Srednja škola (Srednja tehnička škola Sombor)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Neven)5 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Pedagoški fakultet u Somboru)7 min