Trosoban stan na prodaju, Mališe Atanacković, 180.000€, 74m²

180.000 €
2.432 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 857
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2
.................................................................................................
74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen.
Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena visokokvalitetnim materijalima i opremom.
Stan je orijentisan jednostrano, južno, sa pogledom otvorenim na reku i prirodu.
Funkcionalnog rasporeda, sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa.
Kvalitetna sanitarija i parket, unutrašnja stolarija, spoljna stolarija je PVC-ALU, roletne na električni pogon, garažno mesto u suterenu zgrade i uračunato je u cenu stana.
Ekskluziva lokacija, u neposrednoj blizini železničke stanice, vrtića, restorana i svih drugih gradskih sadržaja, na par minuta od centra grada.
BG POSREDNIK NEKRETNINE DOO BEOGRAD
Agent kontakt telefon:
060... (prikaži broj telefona)
Posrednička provizija se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima poslovanja i cenovnikom