Dvosoban stan na prodaju, Centar, 81.000€, 48m²

81.000 €
1.688 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1254
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
Opis oglasa
Dvosoban stan u naselju Verona na mirnoj lokaciji okružen zelenilom, na prvom spratu. Površina stana je 48 m2.
Od novih Vrnjačkih termi udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i dve male terasice.
U dvorištu zgrade nalazi se parking. Cena stana je 81.000 eura plus prenos apsolutnih prava.
Stan je kompletno opremljen i prodaje se sa nameštajem. Lep stan za život i za izdavanje.
Svaka preporuka !!!!
Cena: 81.000 eura
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, pozovite: 060... (prikaži broj telefona) i 060... (prikaži broj telefona)
Kupac ne plaća agencijsku proviziju!!!!!
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu.
broj posrednika u registru 1254