Jednosoban stan na prodaju, Centar, 78.498€, 32m²

78.498 €
2.453 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, frižider, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: Bazen za plivanje, video nadzor
- Kablovska
Opis oglasa
Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja tokom cele godine.
Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji maksimalno koristi prostor. Postoji i opcija kupovine nenameštenog stana, uz nižu cenu, što budućem vlasniku daje dodatnu fleksibilnost da prostor opremi po sopstvenim željama.
Zgrada u kojoj se stan nalazi nudi dodatni luksuz i sadržaje koji je izdvajaju na tržištu nekretnina:
restoran u sklopu objekta
bazen na krovu sa panoramskim pogledom na celu Vrnjačku Banju
moderan i kvalitetan enterijer zajedničkih prostorija
lift i obezbeđen pristup
mirno okruženje, idealno za odmor i uživanje
Stan poseduje odličnu prirodnu osvetljenost, kvalitetnu stolariju i savremene materijale, što ga svrstava u ponudu kvalitetnih stanova i čini ga sigurnom investicijom kada je u pitanju prodaja stanova, izdavanje stanova, kao i ulaganje u nekretnine u turističkim mestima.