Dvosoban stan na prodaju, Jovanke Jeftanović, 234.000€, 117m²

234.000 €
2.000 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatila (2), ostava, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1524
Opis oglasa
Luksuzan stan 117m² na Zlatiboru – mogućnost podele na dva stana!
Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan na odličnoj lokaciji, u blizini Vukadin kružnog toka, Zlatibor. Idealna prilika za porodično stanovanje, odmor ili investiciju i izdavanje.
Struktura stana:
- - Prostran dnevni boravak (uz mogućnost lake adaptacije u dodatnu sobu)
- - Jedna spavaća soba
- - Dva moderna kupatila
- - Ostava
- - Dve terase
Karakteristike:
Luksuzan enterijer – kvalitetni materijali i moderan dizajn
Mogućnost pregrađivanja u dva odvojena stana, uključujući formiranje posebne stambene jedinice od 30m² – idealno za izdavanje ili goste.
Dodatna pogodnost:
Moguća zamena za stan u Beogradu uz dogovor
Agencijska provizija 2%
Za više informacija i zakazivanje razgledanja:
063... (prikaži broj telefona)