Petosoban stan na prodaju, Centar, 212.850€, 86m²

212.850 €
2.475 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se komforan petosoban stan površine 86,19 m², severne i zapadne orijentacije, sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta, hodnika i terase.
Dnevna zona je otvorenog koncepta i ima izlaz na terasu, što prostoru obezbeđuje dosta prirodne svetlosti i prijatan ambijent za svakodnevni boravak. Spavaći deo je odvojen hodnikom, što pruža dodatnu privatnost i čini stan idealnim za veće porodice.
Stan se nalazi na I ili II spratu moderne stambene zgrade u izgradnji i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje.