Troiposoban stan na prodaju, Centar, 175.000€, 91m²

175.000 €
1.923 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1557
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi BOX nekretnina, prelep troiposoban stan, kompletno renoviran i opremljen. Nalazi se u samom centru grada, sa orijentacijom na sever, istok i zapad, odakle se pruža prelep pogled ka ostatku grada. Nalazi se na 11. spratu stambene zgrade, u zgradi sa dva lifta i pripadajućim parking mestom i podrumom. Stan je uknjižen na fantastičnih 91m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dva moderna kupatila, tri spavaće sobe i velike dnevne sobe sa trpezarijom i vratima odvojenom kuhinjom. Bez daljih ulaganja u stan, ovo je prava prilika za kupovinu porodičnog stana, sa pripadajućim parkirnim mestom, u srcu grada. Prodaje se kompletno namešten. Po podu stana je laminat (ispod je parket), spoljna stolarija je kvalitetna sedmokomorna PVC, dok je grejanje u stanu isključeno sa centralnog gradskog, te se stan zimi greje putem dve inverter klime.
Nepokretnost je uknjižena u katastru nepokretnosti sa svojinom, zgrada poseduje sve potrebene dozvole i može se otuđiti putem stambenog kredita.
Agencija BOX nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 1557.
Pre razgledanja nepokretnosti u obavezi smo da od klijenta pribavimo fotokopiju lične karte, u skladu sa Zakonom o spečavanju pranja novca i finansiranju terorizma - Član 7. i Član 17. st. 6. Molimo klijente za razumevanje u tom pogledu imajući u vidu da ukoliko ne utvrdimo identitet klijenta možemo da snosimo Zakonske posledice od strane tržišne inspekcije. Takođe, po Zakonu o posredovanju u obavezi smo na zaključenje Ugovora o posredovanju sa klijentima.