Jednosoban stan na prodaju, Marička, 84.990€, 29m²

84.990 €
2.931 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan stan u prizemlju zgrade, površine 29 m², koji je uknjižen kao poslovni prostor. Nekretnina se nalazi u objektu građenom 1977. godine od strane Saveza boraca, poznatom po kvalitetnoj i čvrstoj gradnji.
Prostor je praktično organizovan i pogodan kako za stanovanje, tako i za obavljanje različitih delatnosti (kancelarija, salon, izdavanje na dan i slično). Stan poseduje sve potrebne priključke i može se lako prilagoditi potrebama budućeg vlasnika.
Odlična prilika za investiciju zbog svoje lokacije i fleksibilne namene.
Agencijska nadoknada iznosi 2%
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Miljakovačka šuma24 min
- Park Bele vode33 min
- Košutnjak34 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik partizanskim borcima Žarkova7 min
- Mesto pogibije kneza Mihaila Obrenovića8 min
- Hajdučka česma8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)8 min
- Srednja škola (Mašinska škola Radoje Dakić)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Depandans)6 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)8 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za internu medicinu Nova Vita)7 min
- Klinika (Poliklinika Paster Vidikovac)6 min