Petosoban stan na prodaju, Dr Milivoja Petrovića, 406.000€, 130m²

406.000 €
3.123 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odlična, funkcionalna nekretnina idealna za porodičan život! Uknjižen stan površine 117m², organizovan na dva nivoa, pruža komfor i odličan raspored prostorija. Na prvom nivou nalazi se prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, dve spavaće sobe (takođe sa izlazom na terasu) i hodnik iz kog se pristupa svim prostorijama. Nivoi su povezani unutrašnjim stepeništem. Na drugom nivou smeštene su još dve spavaće sobe i dodatno kupatilo, što ovu nekretninu čini savršenom za veću porodicu ili kombinaciju stanovanja i rada od kuće. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao tokom celog dana. Benefit je ozidan podrum od 20m² sa mokrim čvorom, koji se lako može adaptirati u garsonjeru ili poslovni prostor. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola, autobusko stajalište i svi sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan život. Zajedničko dvorište dodatno doprinosi osećaju komfora i privatnosti. Nekretnina koja pruža više – prostor, funkcionalnost i potencijal. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs