Petosoban stan na prodaju, Sarajevska, 1.050.000€, 193m²

1.050.000 €
5.440 € / m2
- Dupleks
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1000
- 1 garažno mesto
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Savski venac, Centar - Sarajevska
5+, 193m2 (terasa 40m2), 1/2, TA, EG, garaža, podrum, interfon, telefon, klima, ostava.
Odličan stan, dupleks, sa dva ulaza, deljiv na dve stambene jedinice. Zaseban ulaz iz hodnika zgrade na donji i gornji nivo stana.
Donji nivo (visina plafona 3,35m): ulazni salon, kuhinja, kupatilo, hodnik, velika dnevna soba i prostrana spavaća soba.
Gornji nivo (visina plafona 2,5m): dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja, velika terasa orijentisana ka dvorištu.
Stan ima ostavu od oko 2m2 i zidani podrum 50m2 u kome je izvedena voda, struja i povezana mreža sa radijatorima iz stana. Mogućnost postavljanja zasebnog kotla i korišćenja kao zasebnog prostora za kancelariju/magacin.
U blizini je Skyline gde se može iznajmiti više parking mesta za 150e.
Ono što ovu nekretninu čini specifičnom, jesto to što njena površina zauzima oko 2/3 ukupne površine zgrade, pa je u perspektivi primamljiva za investitore. Zgrada ima i zajedničko dvorište koje je dostupno stanarima na korišćenje.
Uknjižen na 143m2.
Agent: Ognjen Nikolić 064... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)