Dvosoban stan na prodaju, Glavna, 204.000€, 37m²
OBIĐI 3D TURU

204.000 €
5.514 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju odlična investicija u srcu Zemuna.
Stan se nalazi na visokom prizemlju, merena površina je 50m2, od čega je uknjiženo 37m2 grejne površine, a 13m2 je terasa.
Postoji mogućnost proširenja na potkrovlje, gde bi se dobilo još 50m2 korisne površine.
Stan se nalazi u pasažu, gde se može parkirati manje vozilo.
Lokacija je sam centar Zemuna, te je odlična mogućnost za kratkoročan najam.
Agencijska provizija 2%
Agent: Mirjana Ratković broj licence 4520
Art nekretnine d.o.o. Beograd
Reg. br. 339
011... (prikaži broj telefona)
MR06
.