Jednosoban stan na prodaju, Crveni Krst, 81.400€, 32m²

81.400 €
2.544 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
Opis oglasa
Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Keju u neposrednoj blizini Grčke ambasade, u ponudi je stan u izgradnji površine 32m², smešten na petom spratu moderne stambene zgrade.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i hodnika, što ga čini izuzetno pogodnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje.
Zgrada je trenutno u visokoj fazi izgradnje (oko 80% završeno), a završetak radova i useljenje planirani su do avgusta ove godine.
Zgrada ima lift.
Lokacija na Keju pruža mir, blizinu šetališta, reke, kao i odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok blizina ambasada i poslovnih sadržaja dodatno povećava vrednost ove nekretnine.
U okviru objekta postoje parking i garažna mesta koja se dodatno naplaćuju.
Cena stana iznosi 81.400 €.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.