Četvorosoban stan na prodaju, Metohijska, 405.000€, 97m²

405.000 €
4.175 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu.
Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase.
Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva dodatna ulaganja.
Uknjižen stan.
Agencijska provizija 2%
Agent:Katarina Stefanović br. licence 637
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Urbani džep5 min
- Park Slavujev potok14 min
- Park Šumice17 min

Obeležja kulture u blizini
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević5 min
- Spomenik vojvodi Petru Bojoviću6 min
- Vozarev krst10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jelena Ćetković)7 min
- Srednja škola (Arhitektonska tehnička škola)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Lunja)3 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Geografski fakultet)14 min

- Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)9 min
- Klinika (Poliklinika Panacea)11 min
- Teretana (Teretana Bre)2 min
- Prodavnica (Dolina ukusa - prodavnica suhomesnatih i mlečnih proizvoda)3 min