Trosoban stan na prodaju, Crveni Krst Vračar, 307.000€, 77m²

307.000 €
3.987 € / m2
- Stan u zgradi
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1270
Opis oglasa
Stan pogodan kako za stambeni, tako i za poslovni prostor.
Nalazi se u visokom prizemlju, preko 2m do visine prozora.
Dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i velika dnevna soba sa izlazom na dvorište.
Uknjižen na 77m2 sa izlazom na dvorište od 45m2 koje koristi samo ovaj stan prema projektu zgrade.
Visina plafona 3,2m
Zgrada novije gradnje.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koje možete videti na našem sajtu http://www.benefitnekretnine.rs