Trosoban stan na prodaju, Žička, 383.838€, 98m²

383.838 €
3.917 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1308
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola
U prilici smo da Vam ponudimo stanove u zgradi premijum kvaliteta gradnje na Crvenom krstu. Zgrada poseduje dva lifta, recepciju kao i video nadzor. U stanovima je podno grejanje a hlađenje preko plafonskih panela. U svim prostorijama će biti omogućeno nezavisno podešavanje temperature.
Rok završetka je septembar 2025. godine
Cena stana je izražena bez PDV. Mogućnost povrata PDV za kupca prvog stana.
Garažna mesta po cni od 32.000-35.000 evra + PDV
Kontakt Jelena 069... (prikaži broj telefona)
Broj u registru posrednika 1308
Agencijska provizija 2%