Četvorosoban stan na prodaju, Lazarevački drum, 294.500€, 101m²
OBIĐI 3D TURU

294.500 €
2.916 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Komforan četvorosoban stan na Čukaričkoj padini
Uknjižen, moderno opremljen, četvorosoban stan u mirnom delu Čukaričke padine, u ulici Lazarevački drum.
Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle sa dovoljno slobodnog parking prostora u okruženju.
Prodaje se kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Raspored prostorija je funkcionalan, odvojen spavaći deo sa tri prostrane spavaće sobe, veliki dnevno trpezarijski prostor, dve terase, kupatilo i toalet.
Stanu pripada i podrum.
U blizini se nalazi kompletna infrastruktura, vrtići, škole, marketi i drugi neophodni sadržaji, a lokacija je odlično povezana sa svim delovima grada.
Agencijska provizija 2%.
Agent: Snježana Brašnjović, br. licence 2704
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.