Jednosoban stan na prodaju, Pavla Savića, 67.500€, 25m²

67.500 €
2.700 € / m2
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1015
Opis oglasa
Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 25 m², sa dodatnih 8 m² privatne bašte, idealan za uživanje, odmor ili rad na otvorenom.
Stan se nalazi u objektu čiji se završetak radova očekuje do kraja januara, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje i potpuno novu, nekorišćenu nekretninu.
Opremljen je po najnovijim standardima:
Grejanje na inverter – ekonomično i efikasno;
Smart sistem u stanu – upravljanje rasvetom, grejanjem i drugim funkcijama pomoću telefona;
Kvalitetna gradnja i savršen raspored bez izgubljenog prostora.
Idealno za život, izdavanje ili kao pametna investicija.
Agencijska provizija 2%