Četvorosoban stan na prodaju, Neznanog Junaka, 1.326.000€, 221m²

1.326.000 €
6.000 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatila (4), terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u luksuznom stambeno -poslovnom objektu na Dedinju.
Stan sadrži: hodnik, vešeraj, toalet, kuhinju, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, 3 master spavaće sobe, 3 kupatila, 3 garderobera i prelepu veliku terasu.
Stanovi su završeni u sivoj fazi, keramika, parket i sanitarije po izboru kupca uključeni su u cenu. Može da se izabere u Eurodomu.
Uz svaki stan su predviđena 3 parking mesta (svako oko 13 m2 ili više) i ostava (oko 8 m2) u podzemnoj garaži po ceni od 140.000 EUR + PDV (sa ugrađenim elektro punjačem, 1 po stanu).
Zgrada ima privatnu teretanu (trake za trčanje, sprave za vežbanje, tegovi, bicikl, džak za boks...) i privatni spa centar (dve saune, jacuzzi, ležajeve, sto za masažu...).
Navedena cena je bez PDV-a. Kupac ima pravo na povraćaj PDV-a.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.