Trosoban stan na prodaju, Mihaila Avramovića, 415.000€, 98m²
OBIĐI 3D TURU

415.000 €
4.235 € / m2
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking.
Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog dvora.
Prostorije: veliko predsoblje, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na terasu površine 11,7 m2, prostrana dnevna soba, dve komforne spavaće sobe, gostinski toalet, kupatilo sa tuš kabinom.
Stan poseduje zidani podrum od 12m2.
Parking je u dvorištu za stanare zgrade.
Mikrolokacija izuzetna. Uvučeno od svakodnevne buke i vreve, dok su svi sadržaji neophodni za kvalitetan život na 10min od stana.
Agencijska provizija 2%
Agent: Ivana Koprivica, br. licence:4617
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
IK05
.