Dvosoban stan na prodaju, Detelinara, 123.600€, 47m²

123.600 €
2.630 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se lep, uknjižen dvosoban stan u Novom Sadu, u naselju Detelinara. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno četiri sprata, a površina stana je 47 m².
Stan je renoviran u delu kuhinje i kupatila, a tokom vremena su promenjeni i prozori. U ceni ostaje skoro sav nameštaj, što ovu nekretninu čini praktičnom i pogodnom za useljenje bez većih dodatnih ulaganja.
Lokacija pruža blizinu svih potrebnih sadržaja, što dodatno doprinosi kvalitetu svakodnevnog života.
Pozovite da pogledate stan i uverite se u njegove prednosti.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica18 min
- Železnički park18 min
- Futoški park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić12 min
- Jodna Banja12 min
- Dvorac Eđšeg14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)5 min
- Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Petar Pan)3 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)8 min

- Bolnica (Opšta bolnica New Hospital)7 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)5 min
- Teretana (Sportsko udruženje Joga Om)4 min
- Prodavnica (Mikromarket)1 min