Troiposoban stan na prodaju, Detelinara, 153.850€, 64m²

153.850 €
2.404 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 377
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju odličan troiposoban porodični duplex stan površine 64m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara, ulica Kornelija Stankovića.
Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže i pruža idealan raspored za porodičan život.
Donja etaža:
prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
kupatilo
Gornja etaža:
tri spavaće sobe
dodatni WC
Stan je veoma svetao, lepo organizovan i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti.
Duplex / dvoetažni stan
Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi
Gradsko grejanje
Lift
Klima
Parking u okolini zgrade
Internet, telefon i kablovska televizija
Idealna nekretnina za porodično stanovanje
Lokacija je jedna od najvećih prednosti ove nekretnine – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi, restorani, dečija igrališta, pijaca, autobuska stajališta i svi sadržaji neophodni za kvalitetan svakodnevni život. Odlična povezanost sa svim delovima grada dodatno čini ovu nekretninu izuzetnom prilikom.
Stan predstavlja odličan izbor kako za porodicu, tako i kao dugoročno sigurna investicija. Zvati na broj;
060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica16 min
- Železnički park17 min
- Futoški park28 min

Obeležja kulture u blizini