Petosoban stan na prodaju, Dom Zdravlja, 236.000€, 135m²

236.000 €
1.748 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1809
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2020.
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
Opis oglasa
Prodaje se kompletno renorviran petosoban stan po strukturi duplex, u blizini Doma zdravlja. Stan se nalazi na četvrtom spratu sa liftom. Površine je 135m2 i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 5 spavaćih soba, 2 kupatila i terase. Stan poseduje i pripadajuću ostavu u podrumu. Unutrašnjost stana je dizajnirana i urađena po posebno izrađenom projektu, kompletno osvetljenje sa spuštenim plafonima. Grejanje je na struju i to pomoću inverter klime i pomoću električnog kotla. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade i nije uračunato u cenu stana i može se dokupiti. Stan je na lepoj i atraktivnoj lokaciji, blizu škole, parka, marketa i drugih objekata, sadržaja neophodnih za ugodan život.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 066... (prikaži broj telefona)
Kompletnu ponudu naše agencije možete pogledati na sajtu http://www.royalestate.rs
Agencija ROYAL ESTATE NEKRETNINE DOO NIŠ je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 1809.