Trosoban stan na prodaju, Donji Komren, 103.000€, 80m²

103.000 €
1.288 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima, rerna, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2125
- 1 parking mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se kompletno renoviran sprat kuće u Donjem Komrenu. Nalazi se u prizemlju kuće koja se sastoji od prizemlja i 1 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 komforne spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaju ugradni ormari, ugradnja kuhinja i kompletna sanitarija.Dvorište je zajedničko površine 87m2 koje se deli sa stanom iznad. Uredna dokumentacija sa svojinom 1/1, može se prometovati i putem stambenog kredita. Vredi pogledati. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 061... (prikaži broj telefona) . Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem: 2125.